Умови співпраці та доставки

Найважливіше в дистанційній торгівлі – захищеність інтересів сторін, зрозумілість та прозорість співробітництва. Ми пропонуємо умови, які, на нашу думку, відповідають цим критеріям.

№ 1. Оцінка якості тканини та якості пошиття постільної білизни

Для того, щоб познайомити Споживача з нашою продукцією ми пропонуємо придбати 1-2 комплекти постільної білизни за роздрібною ціною, або 3-9 комплектів постільної білизни на вибір зі знижкою.

Якщо в подальшому Споживач вирішить співпрацювати з нами, то вартість першого оптового замовлення буде зменшено рівно настільки, щоб компенсувати різницю у вартості (до оптової ціни) «пробних» комплектів.

Також є можливість безкоштовного замовлення зразків тканини. Вона буде корисною, якщо Споживач раніше не працював з якимось із видів тканини. Самостійно випробовуючи їх, Споживач формує власну думку про якість фарб та плетення, оцінює придатність властивостей тканини для особистих потреб чи потреб інших споживачів.

№ 2. Порядок отримання замовлення та розрахунків

1) Аванс складає до 50% від загальної суми замовлення.

Пошиття постільної білизни потребує значних виробничих витрат. Аванс утримується для того, щоб компенсувати транспортні витрати у разі коли Споживач з особистих причин відмовляється від виконання зобов’язань.

Для сплати авансу на електронну адресу Споживача менеджер надсилає рахунок та банківські реквізити.

2) Доставка постільної білизни оптом в м. Київ та по Україні виконується кур’єрськими службами «Нова пошта», «Ін-тайм», «Автолюкс» та «Укрпошта».

3) Доставка постільної білизни оптом в містах Рівне, Острог, Вінниця, Нетішин виконується кур’єрською службою підприємства (за домовленістю).

4) Остаточний розрахунок відбувається в момент отримання товару Споживачем. Потрібна сума сплачується представнику кур’єрської служби.

5) Оплата доставки – за домовленістю.

6) Для роздрібних замовлень можлива оплата при отриманні (зворотна доставка).

№ 3. Гарантії якості. Політика повернення коштів

Гарантії якості та політика повернення коштів визначаються нормами чинного законодавства, зокрема Законом України (далі – Закон) «Про захист прав споживачів».

Розглянемо найбільш суттєві аспекти.

1) Повернення (компенсація) витрат або заміна товару в разі виявлення Споживачем дефектів виробу відбувається строком до 14-ти днів з дати пред’явлення виробу (детальніше див. ст. 8 Закону).

Дефектом виробу вважаються: а) дефект тканини, що призводить до погіршення естетичних та гігієнічних, фізичних та хімічних якостей; б) розрив (переривання) шву, який унеможливлює експлуатацію виробу.

2) Повернення коштів відбувається в такий же спосіб, як і їх отримання, або ж в інший спосіб (за домовленістю).

3) Постільна білизна належної якості поверненню (обміну) не підлягає, якщо вона не задовольняє Споживача з будь-яких інших причин (детальніше див. Постанову Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»).

№ 4. Розрахунок вартості доставки

Розрахунок вартості доставки виконується відповідно до тарифів кур’єрських служб. На їх корпоративних сайтах є калькулятори вартості: «Нова Пошта», «Ін-тайм», «Автолюкс» та «Укрпошта».

Вартість доставки постільної білизни залежить від:

а) тканини, характеристики якої безпосередньо впливає на вагу та об’єм кожного комплекту;

б) тарифної зони в якій знаходиться населений пункт Споживача.

Взнати орієнтовну вартість доставки «Новою поштою» можна на сайті. Для розрахунку знадобляться дані про вагу комплектів:

РозмірСитець, ДБКБязь, ТекстерноБязь, БлакітБязь, Gold
Дитячий11,71,51,3
Півторачний1,42,01,81,6
Подвійний1,62,42,22,0
Сімейний (євро)1,82,82,62,4

У полі "Об’ємна вага" - ставте мінімальні значення.


Повернутися до кореневого каталогу "Постільна білизна" від виробника.