this web page Copiare vecchia rubrica su iphone Come verificare se un iphone 7 è rubato see more Controllare webcam iphone Copiare contatti da iphone su google Controllare disponibilità iphone 8 Plus Sofware espia App iphone controllo remoto pc Applicazione Spiare whatsapp con wifi click here Controllare un iphone dal numero di serie Controllare iphone codice imei click the following article Porta cellulari iphone Investigatore privato Localizzare cellulare android con pc source just click for source Trovare password wifi alice con iphone Impossibile attivare rete dati cellulare wind iphone 7 Plus Localizzazione cellulare click Vedere se iphone 6s è originale more info here Tasto accensione iphone 8 negozi Cellulare simile iphone 8 Plus please click for source Copiare la rubrica da iphone X a sim Localizzare cellulare gratis in italiano Come Come localizzare telefono cellulare Si puo controllare liphone Copiare rubrica Come localizzare cellulare gps Trovare password wifi cydia ios 11 Controllare read more Copiare rubrica da samsung ad iphone 8 Plus note 8 vs iphone 7 vs xperia z3 iphone jailbreaksiz müzik indirme se puede

Постільна білизна оптом з натуральної
бязі "АртПОСТЕЛЬ"

Дитяча постільна білизна Сімейна постільна білизна

Бязь – це натуральна бавовняна тканина полотняного плетення. Cпоживчими якостями бязі є: гігієнічність – вона чудово поглинає вологу; легкість – за рахунок використання тонких ниток; гіпоалергенність – завдяки використанню натуральних тканин; практичність – легкість прання та прасування, тривале зберігання насиченості кольорів.Постільна білизна оптом з натуральної
бязі "Текстерно"

"Троянди на білому тлі" "Блакитна орхідея"

У порівнянні з дорожчими тканинами (наприклад, жаккард) бязь гірше тримає форму та не така витончена. Проте незаперечними перевагами є зносостійкість, доступність. Сукупність усіх перерахованих характеристик роблять бязь, практично, ідеальним вибором повсякденної постільної білизни.Постільна білизна оптом з напівнатуральної
бязі "Gold"

"Пастель" "Королівські квіти"

Особливістю бязі GOLD (виробництва Туреччини) є додавання до бавовняної нитки поліестеру – у пропорції 75/25. Споживчі якості такої тканини дещо відрізняються від натуральної, і в цьому, як завжди в нашому житті, є хороші та не дуже наслідки. Порівняно з 100%-ю тканиною бязь GOLD легша, м’якша, краще кондиціонується, швидше сохне після прання, зменшується властивість зминатися.

Основним негативним ефектом є слабка порівняно з 100% бавовною стійкість фарб, тому не варто очікувати, що після n-го прання ваш комплект буде переливатися багатством відтінків. Проте незаперечними перевагами постільної білизни з бязі Gold залишаються доступніша ціна та оригінальні яскраві дизайни, спроможні надати «ізюминку» будь-якому інтер’єру.Постільна білизна оптом з натурального ситцю
"Донецький Текстиль"

"Квіткові нотки" "Бабусине подвір’я"

Споживчі якості 100%-го ситцю відповідають характеристикам бязі (див. вище), проте він менш зносостійкий: щільність його плетення є на 20% меншою та становить від 80 до 100 г/м.кв. Полотняне плетення тонкою ниткою робить ситець не лише легкою, тендітною, але й досить міцною тканиною. Постільна білизна з ситцю є доречною для теплого та жаркого мікроклімату помешкання. Тому традиційним використанням ситцю є сімейна постільна білизна на літній сезон, а також дитяча постільна білизна.Оцініть переваги співпраці з нами!

«Ми пропонуємо оптові знижки»

Наш пріоритет – співпраця з постійними оптовими клієнтами, тому ми розробили гнучку систему знижок - від 2% до 9% в залежності від типу моделі постільної білизни.

Ми прагнемо робити співпрацю взаємовигідною. Звертайтеся, чекаємо Ваших пропозицій!Доставка постільної білизни

Доставка замовлень «до дверей» здійснюється кур’єрською службою в містах розміщення швейної мануфактури «Пантекстиль» – Острог (виробництво) та Вінниця (представництво).

Доставка по території України виконується кур’єрськими службами: «Укрпошта» та «Нова пошта».

Про умови доставки кур'єрською службою "Нова пошта" читайте на цій сторінці.Аналітика та моніторинг - стаття з розділу "Маркетинг"

«Асортимент магазину: постільна білизна».

Чим керується людина, яка бажає купити постільну білизну?
Стаття може допомогти Вам вирішити проблему добору асортименту продукції для роздрібного магазину постільної білизни.

«... плануючи бюджет та витрати комерційної діяльності, необхідно орієнтуватися на критерії вибору, котрі можуть забезпечити найбільшу прибутковість бізнесу.
Тому асортимент продукції повинен формуватися із врахуванням...»

Читати даліАналітика та моніторинг - стаття з розділу "Технологія"

«Якість постільної білизни та типи тканин».

«Що таке якість постільної білизни?»
«Як відрізнити натуральну тканину від підробки?».

Стаття розповідає про ознаки якісної постільної білизни, котрі можна легко виявити "на око", а також про вияви недобросовісної конкуренції серед інтернет-магазинів:

«... деякі продавці постільної білизни під високоякісною тканиною розуміють лише шовк, щільність плетення якого складає до 280 ниток/см2. Чому?»

Читати даліОдне з багатьох питань... - фрагмент авторського блогу

«Ви запитаєте: чому мануфактура?».

Відповідь проста – ми хочемо звернути увагу, та підкреслити особливості процесу управління та організації виробництва, котрі в кращу сторону позначаються на якості продукції та обслуговуванні клієнтів.

Як відомо, «мануфактура» в дослівному перекладі з латині означає «ручне виробництво» (manus – рука, facture – виробництво) – у наш час будь-яке серйозне швейне виробництво поєднує в собі працю швачок та сучасне технологічне оснащення. Ми виконуємо швейні завдання будь-якої трудоємності – включаючи вишивку ініціалів та гербів на постільній білизні.

«Мануфактура» тлумачиться по різному: в країнах Західної Європи – це особлива форма організації праці та виробництва, а у Східній Європі (зокрема, на теренах колишньої Російської імперії) – це менш вживана узагальнююча форма позначення швейного виробництва чи «промислових» партій текстилю (тканини та готових виробів).

У наш час у багатьох галузях «мануфактура» є синонімом якості – це і швейцарські годинники, і кубинські сигари, і виноробство, і японський шовк.

Ми бажаємо розвіяти упередження покупців про «совковість» вітчизняного виробника. Ми відновилися, та готові запропонувати сучасну та якісну постільну білизну!

У нас ви можете замовити якісне пошиття постільної білизни.ПИТАННЯ НА ЗАСИПКУ! - фрагмент авторського блогу

«А Ви ностальгуєте за радянським ретро?».

"Народжені в СРСР" прекрасно пам’ятають модель підодіяльника з квадратиком посередині. Особисто у мене, назавжди залишився в пам’яті його образ із фіолетово-зеленим вуглуватим "вишкіром". Слушно нарікають на нього ті, кому доводилося прокидатися від ранкової прохолоди під його зібганими складками...

Основним споживчим недоліком моделі є недостатня фіксація тонких літніх ковдр. Крім того, витратнішим і складнішим є процес пошиття - необхідно викроїти сторони квадратика, зшити полотна та окантувати їх. Тому саме через непрактичність наш "давній друг" зник із прилавків постільних магазинів.

Проте із ним зникає також і частка нашого минулого: дитячі та юнацькі спогади про наповнені ностальгією романтичні вечори, затишні інтер’єри бабусиних спалень, і багато-багато іншого. Не дивно, що втративши це ми підсвідомо намагаємося відновити його - інакше неможливо пояснити чому україно- та російськомовний інтернет-простір наповнився проханнями допомогти відновити той самий непідкупно чарівний колорит підодіяльника з акуратним квадратом посередині.

Ідучи назустріч цим побажанням ми забезпечили можливість вибору моделі комплекту постільної білизни. Ви можете самостійно підібрати форму та викрійку наволочок та підодіяльників. Тому телефонуйте - у нас Ви можете замовити ексклюзивну постільну білизну та індивідуальне пошиття!Швидкий пошук сторінки у Google: «купити постільну білизну оптом».